Mart 21 2018 04:04:15
Kaydol | Kayıp Parola
 
Haber Gönder | Makale Gönder | Resim Gönder | Video Gönder | Site Ekle
BAŞKAN ÜSTÜN VE KAYMAKAM ERDOĞAN OF KAYMAKAMINI YOLCU ETTİ
BAŞKAN ÜSTÜN VE KAYMAKAM ERDOĞAN OF KAYMAKAMINI YOLCU ETTİBAŞKAN ÜSTÜN VE KAYMAKAM ERDOĞAN OF KAYMAKAMINI YOLCU ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonsurmene.com

Muğla Milas Kaymakamlığına atanan Of Kaymakamı Eren Arslan onuruna veda yemeğine Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan ve Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün de katılarak Başarılı kaymakam Arslan'ı yeni görev yerine uğurladılar.

Of Kaymakamı Eren Arslan'a Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Gecenin anısına Meşhur Sürmene Bıçağı hediye ederken Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan'da gecenin anlamına uygun hediye vermeyi ihmal etmedi.

Gecenin Konuşmasını Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Yaptı ;
Of'un sorunları ile çok yakından ilgilenen Kaymakam Eren Arslan ile uyumlu ve seviyeli bir çalışma ortamında olan Kamu kurum ve Kuruluşların Amirleri Arslan'ın gidişine çok üzüldü. oldu. Kendisinden bir gün bile bu durumdan rahatsız olduğuna şahit olmadım, en zor şartlarda bile yılmadan yorulmadan çalışmıştır, bir çok projeyi birlikte yaptık. Hiç unutmayacağımız anılarımız oldu. Hepinizin huzurunda kendisinde helallik diliyorum hakkını helal etmesini istiyorum, yeni görevinde başarılar dileyerek yolu ve bahtı açık olsun, bizden yana hakkımız helal olsun. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum, Of'ta da bir evinin olduğunu buradan hatırlatmak isterim, her zaman burada onu misafir etmekten sevinç duyarız. Kendisini tanıdığım için çok memnunum ve çok özleyeceğimizi söyleyebilirim. Ama dostluğumuz ömür boyu sürecek.
Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Ana Menü
ELEGANCE MERKEZ OPTİK
TARMET STONE
POSAVİS
Son videolar
GAZETELER
manşetler

SÜRÇAYSAN
Copyright © 2013