Mart 21 2018 03:58:52
Kaydol | Kayıp Parola
 
Haber Gönder | Makale Gönder | Resim Gönder | Video Gönder | Site Ekle
GÜMRÜKÇÜOĞLU'NDAN ÖĞRETMEN MECLİS ÜYELERİNE ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR
GÜMRÜKÇÜOĞLU'NDAN ÖĞRETMEN MECLİS ÜYELERİNE ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜRGümrükçüoğlu'ndan Öğretmen Meclis üyelerine çiçekli teşekkür


Haber :Ömer Altıntaş www.trabzonsurmene.com

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) 2016 yılı II. Genel Kurul toplantısı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında bugün gerçekleştirildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediye Meclisinde (TİSKİ Genel Kurulu) görev yapan öğretmen Meclis üyelerine oturum öncesinde çiçek takdim edildi.

Öğretmen kökenli olan Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik ve Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ile Meclis üyeleri Ahmet Refik Yıldız, Ahmet Salih Birincioğlu, Türkay Güdü, Ali Fikri Cinel, Mehmet Karaoğlu, Melike Turan ve Salih Yavuz’a topluma olan katkılarından ötürü özel olarak teşekkür eden Başkan Gümrükçüoğlu, “Meclisimizde bulunan öğretmen kökenli Meclis üyelerimizin ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum. Kendilerine toplumumuza olan hizmet ve katkılarından ötürü özel olarak teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Ana Menü
ELEGANCE MERKEZ OPTİK
TARMET STONE
POSAVİS
Son videolar
GAZETELER
manşetler

SÜRÇAYSAN
Copyright © 2013